top of page
Choose which monthly feature works best for your student. Any student in your home can use sessions on your plan!
4 Sessions / Month
260$Every month- That's only $65 a session!
8 Sessions / Month
480$Every month- That's only $60 a session!
12 Sessions / Month
660$Every month- That's only $55 per session!
16 Sessions / Month
800$Every month- That's only $50 a session!
20 Session / Month
900$Every month- That's only $45 a session!
Buy 4 - Use Anytime!
300$- Sessions Never Expire
bottom of page